Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kanjiža, C Školski Trg 09:15h 0km 00:00 h
Novi Kneževac, A.S. 09:20h 4km 00:05 h
Sanad 09:28h 12km 00:13 h
Čoka, A.S. 09:34h 17km 00:19 h
Senta, A.S. 09:50h 24km 00:35 h
Senta 09:55h 26km 00:40 h
Ada, izlaz 10:08h 40km 00:53 h
Ada, A.S. 10:10h 42km 00:55 h
Mol, centar 10:15h 46km 01:00 h
Bačko Petrovo Selo, centar 10:25h 54km 01:10 h
Bečej, A.S. 10:45h 67km 01:30 h
Bačko Gradište 10:57h 78km 01:42 h
Nadalj 11:05h 85km 01:50 h
BACKI JARAK-OKRETNICA /0145POK 11:22h 101km 02:07 h
Novi Sad - Most Slobode 11:38h 115km 02:23 h
Novi Sad A.S. 11:55h 116km 02:40 h
Beograd A.S. 13:25h 196km 04:10 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja