Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Zrenjanin

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 18:00h 0km 00:00 h
Zrenjanin, A.S. 19:15h 52km 01:15 h
Klek 19:30h 62km 01:30 h
Žitište 19:40h 71km 01:40 h
Banatski Dvor 19:46h 77km 01:46 h
Čestereg 19:51h 82km 01:51 h
Banatsko Karađorđevo 19:55h 86km 01:55 h
Aleksandrovo 20:00h 92km 02:00 h
Nova Crnja 20:04h 96km 02:04 h
BUL. VOJVODE STEPE /0319A 20:09h 100km 02:09 h
Srpska Crnja 20:16h 108km 02:16 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja