Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Zrenjanin

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 09:30h 0km 00:00 h
Zrenjanin, A.S. 10:30h 52km 01:00 h
Klek 10:45h 62km 01:15 h
Žitište 10:55h 71km 01:25 h
Banatski Dvor 11:01h 77km 01:31 h
Čestereg 11:06h 82km 01:36 h
Banatsko Karađorđevo 11:10h 86km 01:40 h
Aleksandrovo 11:15h 92km 01:45 h
Nova Crnja 11:19h 96km 01:49 h
BUL. VOJVODE STEPE /0319A 11:24h 100km 01:54 h
Srpska Crnja 11:31h 108km 02:01 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja