Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 17:00h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 17:09h 2km 00:09 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 17:17h 8km 00:17 h
Futog AS 17:23h 13km 00:23 h
Begeč I - raskrsnica 17:30h 19km 00:30 h
Gložan - centar 17:36h 26km 00:36 h
Čelarevo - izlaz 17:39h 28km 00:39 h
Čelarevo - centar 17:41h 30km 00:41 h
Čelarevo Novo Naselje 17:42h 30km 00:42 h
Bačka Palanka groblje 17:51h 39km 00:51 h
Bačka Palanka bunar 17:52h 40km 00:52 h
Bačka Palanka A.S 17:56h 42km 00:56 h
Bačka Palanka - kod pruge 18:17h 44km 01:17 h
Bačka Palanka Nopal 18:18h 45km 01:18 h
Majur 18:19h 47km 01:19 h
Telep 18:21h 48km 01:21 h
Karađorđevo centar 18:24h 53km 01:24 h
Mladenovo R. Kosovska 18:27h 56km 01:27 h
Mladenovo R. Kralja Petra I 18:28h 56km 01:28 h
Mladenovo centar 18:29h 57km 01:29 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja