Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 13:00h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 13:09h 2km 00:09 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 13:17h 8km 00:17 h
Futog AS 13:23h 13km 00:23 h
Begeč I - raskrsnica 13:31h 19km 00:31 h
Gložan - centar 13:37h 26km 00:37 h
Čelarevo - izlaz 13:41h 28km 00:41 h
Čelarevo - centar 13:43h 30km 00:43 h
Čelarevo Novo Naselje 13:44h 30km 00:44 h
Bačka Palanka groblje 13:55h 39km 00:55 h
Bačka Palanka bunar 13:56h 40km 00:56 h
Bačka Palanka A.S 14:00h 42km 01:00 h
Bačka Palanka - kod pruge 14:22h 44km 01:22 h
Bačka Palanka Nopal 14:23h 45km 01:23 h
Majur 14:24h 47km 01:24 h
Telep 14:26h 48km 01:26 h
Karađorđevo centar 14:29h 53km 01:29 h
Mladenovo R. Kosovska 14:32h 56km 01:32 h
Mladenovo R. Kralja Petra I 14:33h 56km 01:33 h
Mladenovo centar 14:34h 57km 01:34 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja