Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 12:00h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 12:10h 2km 00:10 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 12:20h 8km 00:20 h
Futog AS 12:26h 13km 00:26 h
Begeč I - raskrsnica 12:35h 19km 00:35 h
Gložan - centar 12:41h 26km 00:41 h
Čelarevo - izlaz 12:44h 28km 00:44 h
Čelarevo - centar 12:46h 30km 00:46 h
Čelarevo Novo Naselje 12:47h 30km 00:47 h
Bačka Palanka groblje 12:56h 39km 00:56 h
Bačka Palanka bunar 12:57h 40km 00:57 h
Bačka Palanka A.S 13:01h 42km 01:01 h
Bačka Palanka - kod pruge 13:22h 44km 01:22 h
Bačka Palanka Nopal 13:23h 45km 01:23 h
Majur 13:24h 47km 01:24 h
Telep 13:26h 48km 01:26 h
Karađorđevo centar 13:29h 53km 01:29 h
Mladenovo R. Kosovska 13:32h 56km 01:32 h
Mladenovo R. Kralja Petra I 13:33h 56km 01:33 h
Mladenovo centar 13:34h 57km 01:34 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja