Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 10:40h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 10:49h 2km 00:09 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 10:57h 8km 00:17 h
Futog AS 11:03h 13km 00:23 h
Begeč I - raskrsnica 11:10h 19km 00:30 h
Gložan - centar 11:16h 26km 00:36 h
Čelarevo - izlaz 11:19h 28km 00:39 h
Čelarevo - centar 11:21h 30km 00:41 h
Čelarevo Novo Naselje 11:22h 30km 00:42 h
Bačka Palanka groblje 11:31h 39km 00:51 h
Bačka Palanka bunar 11:32h 40km 00:52 h
Bačka Palanka A.S 11:36h 42km 00:56 h
Bačka Palanka - kod pruge 11:47h 44km 01:07 h
Bačka Palanka Nopal 11:48h 45km 01:08 h
Majur 11:49h 47km 01:09 h
Telep 11:51h 48km 01:11 h
Karađorđevo centar 11:54h 53km 01:14 h
Mladenovo R. Kosovska 11:57h 56km 01:17 h
Mladenovo R. Kralja Petra I 11:58h 56km 01:18 h
Mladenovo centar 11:59h 57km 01:19 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja