Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 09:45h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 09:54h 2km 00:09 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 10:02h 8km 00:17 h
Futog AS 10:08h 13km 00:23 h
Begeč I - raskrsnica 10:15h 19km 00:30 h
Gložan - centar 10:21h 26km 00:36 h
Čelarevo - izlaz 10:24h 28km 00:39 h
Čelarevo - centar 10:26h 30km 00:41 h
Čelarevo Novo Naselje 10:27h 30km 00:42 h
Bačka Palanka groblje 10:36h 39km 00:51 h
Bačka Palanka bunar 10:37h 40km 00:52 h
Bačka Palanka A.S 10:41h 42km 00:56 h
Bačka Palanka - kod pruge 10:52h 44km 01:07 h
Bačka Palanka Nopal 10:53h 45km 01:08 h
Majur 10:54h 47km 01:09 h
Telep 10:56h 48km 01:11 h
Karađorđevo centar 10:59h 53km 01:14 h
Mladenovo R. Kosovska 11:02h 56km 01:17 h
Mladenovo R. Kralja Petra I 11:03h 56km 01:18 h
Mladenovo centar 11:04h 57km 01:19 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja