Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 19:30h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 19:40h 2km 00:10 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 19:48h 8km 00:18 h
Futog AS 19:54h 13km 00:24 h
Begeč I - raskrsnica 20:01h 19km 00:31 h
Gložan - centar 20:07h 26km 00:37 h
Čelarevo - centar 20:12h 30km 00:42 h
Bačka Palanka groblje 20:22h 39km 00:52 h
Bačka Palanka bunar 20:23h 40km 00:53 h
Bačka Palanka A.S 20:27h 42km 00:57 h
Majur 20:41h 47km 01:11 h
Telep 20:42h 48km 01:12 h
Obrovac 20:46h 52km 01:16 h
Tovariševo 20:51h 57km 01:21 h
Bač bunar 21:00h 65km 01:30 h
Bač 21:02h 66km 01:32 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja