Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 15:15h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 15:25h 2km 00:10 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 15:33h 8km 00:18 h
Futog AS 15:39h 13km 00:24 h
Begeč I - raskrsnica 15:46h 19km 00:31 h
Gložan - centar 15:52h 26km 00:37 h
Čelarevo - centar 15:57h 30km 00:42 h
Bačka Palanka groblje 16:07h 39km 00:52 h
Bačka Palanka bunar 16:08h 40km 00:53 h
Bačka Palanka A.S 16:12h 42km 00:57 h
Majur 16:31h 47km 01:16 h
Telep 16:32h 48km 01:17 h
Obrovac 16:36h 52km 01:21 h
Tovariševo 16:41h 57km 01:26 h
Bač bunar 16:50h 65km 01:35 h
Bač 16:52h 66km 01:37 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja