Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Ruma

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kikinda A.S 20:30h 0km 00:00 h
Novi Bečej 21:10h 37km 00:40 h
Bečej, A.S. 21:30h 50km 01:00 h
Bačko Gradište 21:45h 62km 01:15 h
Novi Sad A.S. 22:30h 95km 02:00 h
IRIG 23:05h 122km 02:35 h
Ruma A.S. 23:20h 136km 02:50 h
Sremska Mitrovica A.S. 23:40h 155km 03:10 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja