Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 16:30h 0km 00:00 h
PETROVARADIN – ŽELEZNIČKA STANICA /0609A 16:36h 6km 00:06 h
Sremski Karlovci 16:44h 13km 00:14 h
Banstol 16:51h 20km 00:21 h
Gladnoš (65A) 16:56h 24km 00:26 h
Maradik Raskrsnica 16:59h 27km 00:29 h
Inđija 17:07h 37km 00:37 h
Stara Pazova 17:17h 47km 00:47 h
Nova Pazova 17:24h 54km 00:54 h
Batajnica centar (65A) 17:32h 60km 01:02 h
Zemun Pošta 17:50h 74km 01:20 h
Beograd A.S. 18:02h 80km 01:32 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja