Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 14:30h 0km 00:00 h
PETROVARADIN – ŽELEZNIČKA STANICA /0609A 14:36h 6km 00:06 h
Sremski Karlovci 14:44h 13km 00:14 h
Banstol 14:51h 20km 00:21 h
Gladnoš (65A) 14:56h 24km 00:26 h
Maradik Raskrsnica 14:59h 27km 00:29 h
Inđija 15:07h 37km 00:37 h
Stara Pazova 15:17h 47km 00:47 h
Nova Pazova 15:24h 54km 00:54 h
Batajnica centar (65A) 15:32h 60km 01:02 h
Zemun Pošta 15:50h 74km 01:20 h
Beograd A.S. 16:02h 80km 01:32 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja