Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
NOVI SAD A.S. 17:40h 0km 00:00 h
Petrovaradin 17:45h 6km 00:05 h
Sremski Karlovci 1 17:54h 20km 00:14 h
Gladonoš 18:08h 26km 00:28 h
Maradik Raskrsnica 18:12h 33km 00:32 h
Indjija 18:20h 43km 00:40 h
Stara Pazova 18:30h 53km 00:50 h
Nova Pazova 18:37h 57km 00:57 h
Batajnica /centar/ (1178) 18:45h 67km 01:05 h
Zemun Pošta 19:03h 74km 01:23 h
Beograd A.S. 19:15h 80km 01:35 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja