Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Bač 11:45h 0km 00:00 h
Tovariševo 11:55h 10km 00:10 h
Obrovac 12:00h 15km 00:15 h
Bačka Palanka A.S 12:15h 22km 00:30 h
Čelarevo - centar 12:30h 36km 00:45 h
Gložan 12:40h 40km 00:55 h
Begeč II 12:50h 47km 01:05 h
Futog AS 12:54h 51km 01:09 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 13:00h 57km 01:15 h
Novi Sad A.S. 13:10h 66km 01:25 h
PETROVARADIN – ŽELEZNIČKA STANICA /0609A 13:21h 72km 01:36 h
Sremski Karlovci 13:28h 79km 01:43 h
Gladnoš (65A) 13:38h 89km 01:53 h
Maradik Raskrsnica 13:42h 93km 01:57 h
Inđija 13:52h 103km 02:07 h
Stara Pazova 14:02h 113km 02:17 h
Nova Pazova 14:10h 120km 02:25 h
Batajnica centar (65A) 14:16h 126km 02:31 h
Zemun Pošta 14:30h 140km 02:45 h
Beograd A.S. 14:40h 146km 02:55 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja