Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 17:50h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 18:00h 2km 00:10 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 18:09h 8km 00:19 h
Futog AS 18:16h 13km 00:26 h
Begeč I - raskrsnica 18:24h 19km 00:34 h
Gložan 18:31h 26km 00:41 h
Čelarevo - centar 18:37h 30km 00:47 h
Bačka Palanka groblje 18:53h 39km 01:03 h
Bačka Palanka bunar 18:55h 40km 01:05 h
Bačka Palanka A.S 19:00h 42km 01:10 h
Bačka Palanka Nopal 19:24h 45km 01:34 h
Majur 19:28h 47km 01:38 h
Karađorđevo centar 19:35h 53km 01:45 h
Mladenovo R. Kosovska 19:39h 56km 01:49 h
Mladenovo R. Kralja Petra I 19:41h 56km 01:51 h
Mladenovo centar 19:43h 57km 01:53 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja