Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 16:15h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 16:25h 2km 00:10 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 16:34h 8km 00:19 h
Futog AS 16:41h 13km 00:26 h
Begeč I - raskrsnica 16:49h 19km 00:34 h
Gložan 16:56h 26km 00:41 h
Čelarevo - centar 17:02h 30km 00:47 h
Bačka Palanka groblje 17:13h 39km 00:58 h
Bačka Palanka bunar 17:15h 40km 01:00 h
Bačka Palanka A.S 17:20h 42km 01:05 h
Bačka Palanka Nopal 17:29h 45km 01:14 h
Majur 17:33h 47km 01:18 h
Karađorđevo centar 17:40h 53km 01:25 h
Mladenovo R. Kosovska 17:44h 56km 01:29 h
Mladenovo R. Kralja Petra I 17:46h 56km 01:31 h
Mladenovo centar 17:48h 57km 01:33 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja