Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 14:15h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 14:25h 2km 00:10 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 14:35h 8km 00:20 h
Futog AS 14:43h 13km 00:28 h
Begeč I - raskrsnica 14:52h 19km 00:37 h
Gložan 15:00h 26km 00:45 h
Čelarevo - centar 15:06h 30km 00:51 h
Bačka Palanka groblje 15:18h 39km 01:03 h
Bačka Palanka bunar 15:20h 40km 01:05 h
Bačka Palanka A.S 15:25h 42km 01:10 h
Bačka Palanka Nopal 15:49h 45km 01:34 h
Majur 15:53h 47km 01:38 h
Karađorđevo centar 16:00h 53km 01:45 h
Mladenovo R. Kosovska 16:04h 56km 01:49 h
Mladenovo R. Kralja Petra I 16:06h 56km 01:51 h
Mladenovo centar 16:08h 57km 01:53 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja