Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 22:20h 0km 00:00 h
Rumenka 22:30h 8km 00:10 h
Irmovo 22:35h 14km 00:15 h
Bački Petrovac 22:45h 24km 00:25 h
Kulpin centar 22:50h 29km 00:30 h
Bački Petrovac 22:55h 34km 00:35 h
Maglič 23:00h 39km 00:40 h
Silbaš 23:10h 47km 00:50 h
Gajdobra centar 23:16h 52km 00:56 h
Nova Gajdobra 23:20h 56km 01:00 h
Bačka Palanka A.S 23:35h 67km 01:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja