Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 21:45h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 21:54h 2km 00:09 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 22:02h 8km 00:17 h
Futog AS 22:08h 13km 00:23 h
Begeč I - raskrsnica 22:15h 19km 00:30 h
Gložan - centar 22:21h 26km 00:36 h
Čelarevo - izlaz 22:24h 28km 00:39 h
Čelarevo - centar 22:26h 30km 00:41 h
Čelarevo Novo Naselje 22:27h 30km 00:42 h
Bačka Palanka groblje 22:36h 39km 00:51 h
Bačka Palanka bunar 22:37h 40km 00:52 h
Bačka Palanka A.S 22:41h 42km 00:56 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja