Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 20:00h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 20:09h 2km 00:09 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 20:17h 8km 00:17 h
Futog AS 20:23h 13km 00:23 h
Begeč I - raskrsnica 20:30h 19km 00:30 h
Gložan - centar 20:36h 26km 00:36 h
Čelarevo - izlaz 20:39h 28km 00:39 h
Čelarevo - centar 20:41h 30km 00:41 h
Čelarevo Novo Naselje 20:42h 30km 00:42 h
Bačka Palanka groblje 20:51h 39km 00:51 h
Bačka Palanka bunar 20:52h 40km 00:52 h
Bačka Palanka A.S 20:56h 42km 00:56 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja