Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 19:00h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 19:09h 2km 00:09 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 19:17h 8km 00:17 h
Futog AS 19:23h 13km 00:23 h
Begeč I - raskrsnica 19:30h 19km 00:30 h
Gložan - centar 19:36h 26km 00:36 h
Čelarevo - izlaz 19:39h 28km 00:39 h
Čelarevo - centar 19:41h 30km 00:41 h
Čelarevo Novo Naselje 19:42h 30km 00:42 h
Bačka Palanka groblje 19:51h 39km 00:51 h
Bačka Palanka bunar 19:52h 40km 00:52 h
Bačka Palanka A.S 19:56h 42km 00:56 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja