Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 17:25h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 17:34h 2km 00:09 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 17:42h 8km 00:17 h
Futog AS 17:48h 13km 00:23 h
Begeč I - raskrsnica 17:55h 19km 00:30 h
Gložan - centar 18:01h 26km 00:36 h
Čelarevo - izlaz 18:04h 28km 00:39 h
Čelarevo - centar 18:06h 30km 00:41 h
Čelarevo Novo Naselje 18:07h 30km 00:42 h
Bačka Palanka groblje 18:16h 39km 00:51 h
Bačka Palanka bunar 18:17h 40km 00:52 h
Bačka Palanka A.S 18:21h 42km 00:56 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja