Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 13:20h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 13:29h 2km 00:09 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 13:37h 8km 00:17 h
Futog AS 13:43h 13km 00:23 h
Begeč I - raskrsnica 13:50h 19km 00:30 h
Gložan - centar 13:56h 26km 00:36 h
Čelarevo - izlaz 13:59h 28km 00:39 h
Čelarevo - centar 14:01h 30km 00:41 h
Čelarevo Novo Naselje 14:02h 30km 00:42 h
Bačka Palanka groblje 14:11h 39km 00:51 h
Bačka Palanka bunar 14:12h 40km 00:52 h
Bačka Palanka A.S 14:16h 42km 00:56 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja