Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 12:25h 0km 00:00 h
Zemun Pošta 12:35h 6km 00:10 h
Batajnica centar (65A) 12:50h 20km 00:25 h
Nova Pazova 12:57h 26km 00:32 h
Stara Pazova AS (65A) 13:05h 33km 00:40 h
Inđija AS (65A) 13:15h 43km 00:50 h
Beška 13:27h 53km 01:02 h
Sremski Karlovci 1 13:42h 67km 01:17 h
Petrovaradin Ž.S. (65A) 13:50h 74km 01:25 h
Novi Sad A.S. 14:30h 80km 02:05 h
Novi Sad - bolnica 14:35h 83km 02:10 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 14:42h 89km 02:17 h
Futog AS 14:50h 95km 02:25 h
Begeč I - raskrsnica 14:55h 99km 02:30 h
Gložan 15:02h 106km 02:37 h
Čelarevo - centar 15:06h 110km 02:41 h
Bačka Palanka groblje 15:17h 119km 02:52 h
Bačka Palanka bunar 15:18h 120km 02:53 h
Bačka Palanka A.S 15:20h 122km 02:55 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja