Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Niš - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Pirot 14:50h 0km 00:00 h
Bačka Palanka A.S 15:10h 31km 00:20 h
Niš 16:05h 73km 01:15 h
Aleksinac 16:45h 104km 01:55 h
Jagodina A.S. 17:55h 175km 03:05 h
Beograd A.S. 19:30h 309km 04:40 h
Novi Sad A.S. 21:05h 393km 06:15 h
Bačka Topola, A.S. 22:20h 461km 07:30 h
Subotica, A.S. 23:00h 496km 08:10 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja