Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kruševac - Čačak

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Niš A.S. 13:00h 0km 00:00 h
Draževac Niš 13:20h 18km 00:20 h
Aleksinac 13:35h 31km 00:35 h
Rudnik 13:38h 33km 00:38 h
Bobovište 13:45h 40km 00:45 h
Rutevac 13:50h 43km 00:50 h
Vukašinovac 13:55h 47km 00:55 h
Deligrad A.S. 13:58h 50km 00:58 h
Praskovče 14:05h 53km 01:05 h
Đunis 4 14:10h 55km 01:10 h
Đunis 3 14:12h 56km 01:12 h
Đunis 2 14:14h 57km 01:14 h
Đunis 1 14:16h 58km 01:16 h
Kaonik R 14:18h 60km 01:18 h
Jošje put 14:20h 61km 01:20 h
Čok. grob 14:22h 62km 01:22 h
Novo Selo-Kruševac 14:28h 65km 01:28 h
Gaglovo 14:32h 67km 01:32 h
Kapidžija 14:37h 71km 01:37 h
M.Zakić 14:40h 72km 01:40 h
Nova pijaca - Kruševac 14:43h 75km 01:43 h
Kruševac A.S. 14:45h 76km 01:45 h
Stopanja 15:05h 91km 02:05 h
Počekovina 1 15:15h 97km 02:15 h
Trstenik A.S. 15:25h 105km 02:25 h
Trstenik-Žel.stanica 15:35h 115km 02:35 h
Vrnjačka Banja 15:40h 119km 02:40 h
Vrnjci 15:45h 123km 02:45 h
Lipova 15:50h 126km 02:50 h
PODUNAVCI 15:55h 130km 02:55 h
Vrba R 16:05h 138km 03:05 h
Kraljevo SUP 16:13h 145km 03:13 h
Kraljevo A.S. 16:15h 146km 03:15 h
Lađevci 16:35h 159km 03:35 h
Tavnik 16:40h 162km 03:40 h
Mrčajevci 16:45h 168km 03:45 h
Mojsinje 16:55h 174km 03:55 h
Preljina 17:00h 180km 04:00 h
Čačak 17:10h 187km 04:10 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja