Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Mali Zvornik - Šabac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Ljubovija 11:40h 0km 00:00 h
Ušće - Ljubovija 11:50h 7km 00:10 h
Uzovnica 11:55h 10km 00:15 h
Crnča 12:04h 16km 00:24 h
Velika Reka 12:10h 20km 00:30 h
Culine 12:20h 28km 00:40 h
Amajić 12:25h 31km 00:45 h
Mali Zvornik Hotel 12:40h 43km 01:00 h
Radalj raskrsnica 12:46h 48km 01:06 h
Borina 12:50h 51km 01:10 h
Brasina 1 12:55h 54km 01:15 h
Auto Kamp 12:57h 56km 01:17 h
Banja Koviljača 13:05h 63km 01:25 h
Loznica A.S. 13:15h 70km 01:35 h
Lipnički Šor 13:21h 78km 01:41 h
Jelav Dom 13:24h 81km 01:44 h
Lešnica 13:31h 87km 01:51 h
Prnjavor centar 13:41h 95km 02:01 h
Petlovača 13:45h 101km 02:05 h
Duvanište 13:53h 109km 02:13 h
Slepčević 13:55h 112km 02:15 h
ŠABAC A.S. 14:05h 123km 02:25 h
KLENAK 14:11h 129km 02:31 h
PLATIČEVO 14:19h 137km 02:39 h
Hrtkovci 14:25h 143km 02:45 h
JARAK 14:30h 147km 02:50 h
Beograd A.S. 15:30h 209km 03:50 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja