Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Medveđa

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Leskovac A.S. 19:50h 0km 00:00 h
Leskovac Modna kuca 19:53h 1km 00:03 h
Tri Šešira 19:56h 2km 00:06 h
Ćenovac 20:07h 10km 00:17 h
Pertate 20:08h 11km 00:18 h
Bošnjace samousluga 20:11h 13km 00:21 h
Bošnjace crkva 20:13h 13km 00:23 h
Lugare 20:16h 16km 00:26 h
Konjino 20:18h 18km 00:28 h
Pavlove livade 20:22h 21km 00:32 h
Modna kuća Lebane 20:23h 21km 00:33 h
Lebane A.S. 20:26h 22km 00:36 h
Krivača Raskrsnica 20:29h 24km 00:39 h
Šilovo Lebane 20:34h 27km 00:44 h
Šilovačko groblje 20:37h 29km 00:47 h
Radinovac 20:42h 32km 00:52 h
Rujkovac 20:48h 35km 00:58 h
Crni Vrh - Rujkovac 20:54h 40km 01:04 h
Negosavlje 20:57h 42km 01:07 h
Medvedja AS 21:01h 45km 01:11 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja