Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Klinci 11:29h 0km 00:00 h
Krušik 11:50h 9km 00:21 h
Donja Grabovica 11:54h 11km 00:25 h
Ć.Put 11:57h 13km 00:28 h
A.Rampa 12:01h 16km 00:32 h
Lukavac - Valjevo 12:03h 17km 00:34 h
V. Loznica 12:08h 22km 00:39 h
Slovac 12:13h 27km 00:44 h
Nepričava 12:17h 30km 00:48 h
Rubribreza 12:20h 32km 00:51 h
Lajkovac AS 12:24h 34km 00:55 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja