Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Jadar Most 15:10h 0km 00:00 h
Krušik 15:18h 2km 00:08 h
Most na Ljubostinji 15:20h 3km 00:10 h
Donja Grabovica 15:23h 4km 00:13 h
Gorić 2 15:26h 6km 00:16 h
Ćatin Put 15:30h 6km 00:20 h
Iverak Valjevo 15:34h 7km 00:24 h
Kafana Evropa Valjevo 15:36h 8km 00:26 h
A.Rampa 15:38h 9km 00:28 h
Lukavac - Valjevo 15:40h 11km 00:30 h
Divci Valjevo 15:42h 13km 00:32 h
V. Loznica 15:46h 16km 00:36 h
Slovac Valjevo 15:50h 21km 00:40 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja