Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Jadar Most 13:45h 0km 00:00 h
Krušik 13:53h 2km 00:08 h
Most na Ljubostinji 13:55h 3km 00:10 h
Donja Grabovica 13:58h 4km 00:13 h
Gorić 2 14:01h 6km 00:16 h
Ćatin Put 14:05h 6km 00:20 h
Iverak Valjevo 14:09h 7km 00:24 h
Kafana Evropa Valjevo 14:11h 8km 00:26 h
A.Rampa 14:13h 9km 00:28 h
Lukavac - Valjevo 14:15h 11km 00:30 h
Divci Valjevo 14:17h 13km 00:32 h
V. Loznica 14:21h 16km 00:36 h
Slovac Valjevo 14:25h 21km 00:40 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja