Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Jadar Most 12:15h 0km 00:00 h
Krušik 12:23h 2km 00:08 h
Most na Ljubostinji 12:25h 3km 00:10 h
Donja Grabovica 12:28h 4km 00:13 h
Gorić 2 12:31h 6km 00:16 h
Ćatin Put 12:35h 6km 00:20 h
Iverak Valjevo 12:39h 7km 00:24 h
Kafana Evropa Valjevo 12:41h 8km 00:26 h
A.Rampa 12:43h 9km 00:28 h
Lukavac - Valjevo 12:45h 11km 00:30 h
Divci Valjevo 12:47h 13km 00:32 h
V. Loznica 12:51h 16km 00:36 h
Slovac Valjevo 12:55h 21km 00:40 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja