Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Pazar A.S. 17:30h 0km 00:00 h
Raška A.S. 18:00h 21km 00:30 h
Ušće Raška 18:30h 56km 01:00 h
Kraljevo A.S. 19:30h 103km 02:00 h
Kragujevac A.S. 20:30h 159km 03:00 h
Topola A.S. 21:15h 198km 03:45 h
Mladenovac A.S. 22:00h 222km 04:30 h
Beograd A.S. 23:15h 278km 05:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja