Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kraljevo A.S. 17:00h 0km 00:00 h
Ladjevci 17:10h 13km 00:10 h
Tavnik 17:15h 15km 00:15 h
Mrčajevci 17:20h 21km 00:20 h
Mojsinje 17:30h 27km 00:30 h
Preljina 17:40h 32km 00:40 h
Gornji Milanovac 17:50h 47km 00:50 h
Majdan 17:55h 55km 00:55 h
Rudnik 18:05h 64km 01:05 h
Zagradje Gornji Milanovac 18:10h 69km 01:10 h
Ugrinovci 18:15h 71km 01:15 h
Štavice 18:20h 76km 01:20 h
Ljig A.S. 18:45h 88km 01:45 h
Liplje 18:50h 95km 01:50 h
Dudovica 18:55h 100km 01:55 h
Županjac 19:02h 114km 02:02 h
Beli brod 19:09h 115km 02:09 h
Lazarevac Raskrsnica 19:16h 116km 02:16 h
Vreoci 19:23h 130km 02:23 h
Veliki Crljeni 19:30h 131km 02:30 h
Stepojevac 19:37h 132km 02:37 h
Šiljakovac 19:44h 141km 02:44 h
Meljak 19:51h 142km 02:51 h
Žarkovo 20:10h 169km 03:10 h
Beograd A.S. 20:15h 171km 03:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja