Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac - Kraljevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Lapovo AS 22:40h 0km 00:00 h
Kragujevac A.S. 23:15h 30km 00:35 h
Kraljevo A.S. 00:21h 84km 01:41 h
Kosovska Mitrovica A.S. 03:40h 228km 05:00 h
Osojane 05:00h 278km 06:20 h
Klina 05:30h 296km 06:50 h
Peć 06:00h 322km 07:20 h
Goraždevac 06:10h 329km 07:30 h
Dečani 06:30h 347km 07:50 h
Đakovica 07:00h 367km 08:20 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja