Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac - Kraljevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kragujevac A.S. 13:30h 0km 00:00 h
Gruža 14:00h 21km 00:30 h
Kraljevo A.S. 14:45h 54km 01:15 h
Raška A.S. 16:25h 135km 02:55 h
Novi Pazar A.S. 16:45h 155km 03:15 h
Duga Poljana 17:30h 188km 04:00 h
Brnjica 17:40h 195km 04:10 h
Štavalj 17:45h 200km 04:15 h
Gradac KG 17:50h 204km 04:20 h
Sjenica A.S. 18:00h 212km 04:30 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja