Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac - Kraljevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 09:00h 0km 00:00 h
Mladenovac A.S. 10:15h 56km 01:15 h
Topola A.S. 10:45h 80km 01:45 h
Kragujevac A.S. 11:25h 119km 02:25 h
Kraljevo A.S. 12:45h 175km 03:45 h
Ušće Raška 13:45h 222km 04:45 h
Raška A.S. 14:15h 257km 05:15 h
Novi Pazar A.S. 14:45h 278km 05:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja