Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac - Kraljevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kragujevac A.S. 11:45h 0km 00:00 h
Pijaca Kragujevac 11:49h 1km 00:04 h
Mala vaga Kragujevac 11:53h 2km 00:08 h
Zvezda Kragujevac 11:56h 3km 00:11 h
Grošnica 11:59h 4km 00:14 h
Korićani 12:04h 7km 00:19 h
Dragobraća 12:08h 10km 00:23 h
Goločelo 12:11h 13km 00:26 h
Vučkovica 12:16h 14km 00:31 h
Ravni Gaj 12:18h 16km 00:33 h
Ljubic 12:20h 17km 00:35 h
Grabovac Gruza 12:23h 19km 00:38 h
Gruža 12:26h 21km 00:41 h
Čestin Gruza 12:29h 22km 00:44 h
Balosava 2 12:32h 24km 00:47 h
Balosava 1 12:34h 26km 00:49 h
Vrbeta 12:35h 27km 00:50 h
Guberevac 12:37h 28km 00:52 h
Tabla Zakuta 12:39h 29km 00:54 h
Kriva Jabuka 12:41h 30km 00:56 h
Tomica brdo KV 12:43h 32km 00:58 h
Vitkovac 12:46h 34km 01:01 h
Pečenog 2 12:49h 35km 01:04 h
Pečenog 1 12:50h 36km 01:05 h
Milavčići 2 12:52h 38km 01:07 h
Milavčići 1 12:55h 39km 01:10 h
Berinac KV 12:58h 40km 01:13 h
Vitanovac 13:00h 41km 01:15 h
Tunel KV 13:02h 43km 01:17 h
Šumarice 2 KV 13:07h 45km 01:22 h
Šumarice 1 KV 13:09h 47km 01:24 h
Magnohrom raskrsnica 13:11h 49km 01:26 h
Fakultet KV 13:13h 51km 01:28 h
AMD 13:15h 52km 01:30 h
Kraljevo A.S. 13:18h 53km 01:33 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja