Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Vrnjačka Banja 07:00h 0km 00:00 h
Kraljevo A.S. 07:30h 27km 00:30 h
Kragujevac A.S. 08:30h 81km 01:30 h
Beograd A.S. 10:30h 221km 03:30 h
Novi Sad A.S. 12:00h 301km 05:00 h
Sirig, Centar 12:35h 322km 05:35 h
Srbobran, A.S 12:45h 333km 05:45 h
Vrbas A.S. 13:05h 346km 06:05 h
Kula A.S 13:20h 357km 06:20 h
Crvenka AS 13:35h 365km 06:35 h
Sivac 13:45h 373km 06:45 h
Kljajićevo - centar 13:55h 385km 06:55 h
Sombor, A.S. 14:15h 398km 07:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja