Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kragujevac A.S. 17:45h 0km 00:00 h
Desimirovac 18:00h 7km 00:15 h
Cerovac dom 18:05h 11km 00:20 h
Čumić 18:10h 17km 00:25 h
Svetinja 1 18:15h 21km 00:30 h
Trnava 18:20h 25km 00:35 h
Topola A.S. 18:30h 42km 00:45 h
Belosavci 18:40h 53km 00:55 h
Mladenovac A.S. 19:00h 64km 01:15 h
Autokomanda 19:45h 120km 02:00 h
Beograd A.S. 20:00h 125km 02:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja