Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Pančevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd-Dunav stanica 14:45h 0km 00:00 h
Autobuska stanica Pančevo 15:15h 18km 00:30 h
Skrobara - fabrika 15:25h 28km 00:40 h
Crepaja 15:35h 37km 00:50 h
Crepaja Centar 15:37h 38km 00:52 h
Crepaja II 15:39h 39km 00:54 h
Kovačica I 15:45h 48km 01:00 h
Kovačica II 15:46h 49km 01:01 h
Kovačica 15:48h 50km 01:03 h
Kovačica III 15:50h 51km 01:05 h
Kovačica IV 15:52h 51km 01:07 h
Kovačica V 15:54h 52km 01:09 h
Padina I 16:00h 57km 01:15 h
Padina II 16:02h 58km 01:17 h
Padina-Centar 16:04h 59km 01:19 h
Padina III 16:06h 60km 01:21 h
Padina IV 16:08h 63km 01:23 h
Padina V 16:10h 64km 01:25 h
Samoš I 16:24h 73km 01:39 h
Samoš-centar 16:25h 74km 01:40 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja