Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Valjevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 13:15h 0km 00:00 h
Žarkovo 13:25h 8km 00:10 h
Lajkovac AS 14:30h 68km 01:15 h
Rubribreza 14:34h 71km 01:19 h
Nepričava 14:36h 73km 01:21 h
Slovac Valjevo 14:40h 76km 01:25 h
V. Loznica 14:44h 81km 01:29 h
Divci Valjevo 14:47h 84km 01:32 h
Lukavac - Valjevo 14:49h 86km 01:34 h
A.Rampa 14:51h 88km 01:36 h
Iverak Valjevo 14:52h 89km 01:37 h
Ćatin Put 14:53h 90km 01:38 h
Gorić 2 14:54h 91km 01:39 h
Donja Grabovica 14:55h 92km 01:40 h
Most na Ljubostinji 14:57h 94km 01:42 h
Krušik 14:58h 95km 01:43 h
Valjevo 15:00h 96km 01:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja