Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Valjevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 19:00h 0km 00:00 h
Žarkovo 19:10h 8km 00:10 h
Lajkovac AS 20:15h 68km 01:15 h
Rubribreza 20:19h 71km 01:19 h
Nepričava 20:21h 73km 01:21 h
Slovac Valjevo 20:25h 76km 01:25 h
V. Loznica 20:29h 81km 01:29 h
Divci Valjevo 20:32h 84km 01:32 h
Lukavac - Valjevo 20:34h 86km 01:34 h
A.Rampa 20:36h 88km 01:36 h
Iverak Valjevo 20:37h 89km 01:37 h
Ćatin Put 20:38h 90km 01:38 h
Gorić 2 20:39h 91km 01:39 h
Donja Grabovica 20:40h 92km 01:40 h
Most na Ljubostinji 20:42h 94km 01:42 h
Krušik 20:43h 95km 01:43 h
Valjevo 20:45h 96km 01:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja