Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Smederevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 11:00h 0km 00:00 h
Autokomanda 11:07h 5km 00:07 h
Boleč 11:26h 19km 00:26 h
Zaklopača 11:36h 26km 00:36 h
Grocka 11:43h 31km 00:43 h
Brestovik 11:53h 38km 00:53 h
Orešac 11:58h 41km 00:58 h
Jugovo SD 12:06h 46km 01:06 h
Smederevo-Prevoz 12:10h 48km 01:10 h
Smederevo A.S. 12:15h 51km 01:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja