Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Smederevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 07:45h 0km 00:00 h
Autokomanda 07:52h 5km 00:07 h
Boleč 08:13h 19km 00:28 h
Zaklopača 08:23h 26km 00:38 h
Grocka 08:30h 31km 00:45 h
Brestovik 08:40h 38km 00:55 h
Orešac 08:45h 41km 01:00 h
Jugovo SD 08:53h 46km 01:08 h
Smederevo-Prevoz 08:56h 48km 01:11 h
Smederevo A.S. 09:00h 51km 01:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja