Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Smederevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 13:00h 0km 00:00 h
Autokomanda 13:07h 5km 00:07 h
Boleč 13:26h 19km 00:26 h
Zaklopača 13:35h 26km 00:35 h
Grocka 13:42h 31km 00:42 h
Brestovik 13:52h 38km 00:52 h
Orašac SD 13:57h 41km 00:57 h
Jugovo SD 14:05h 46km 01:05 h
Smederevo-Prevoz 14:08h 48km 01:08 h
Smederevo A.S. 14:15h 51km 01:15 h
Gornja Vaga 14:17h 52km 01:17 h
Senjak 14:18h 53km 01:18 h
Papazovac 14:19h 54km 01:19 h
Poljoprivredna škola 14:20h 55km 01:20 h
Lipska Rampa 1 14:23h 57km 01:23 h
Radinac SD 14:25h 58km 01:25 h
Nova Železara 1 14:28h 60km 01:28 h
Ralja SD 14:30h 61km 01:30 h
Vranovo 14:34h 64km 01:34 h
Mala Krsna 14:37h 66km 01:37 h
Skobalj I 14:39h 67km 01:39 h
Skobalj Centar 14:42h 69km 01:42 h
Osipaonica raskrsnica 14:45h 71km 01:45 h
Osipaonica Mlin 14:48h 73km 01:48 h
Lugavčina I 14:51h 75km 01:51 h
Lugavčina II 14:53h 76km 01:53 h
Ciglana V.P. 14:57h 79km 01:57 h
Saraorci 14:58h 80km 01:58 h
Lozovik Pumpa 15:01h 82km 02:01 h
Lozovik Centar 15:04h 84km 02:04 h
Lozovik Škola 15:06h 85km 02:06 h
MIloševac TS 15:09h 87km 02:09 h
Miloševac AS 15:12h 89km 02:12 h
Miloševac Crni Vir 15:15h 91km 02:15 h
Trnovče II VP 15:17h 92km 02:17 h
Trnovče I VP 15:19h 93km 02:19 h
Krnjevo 15:22h 95km 02:22 h
Drenje VP 15:23h 96km 02:23 h
Veliko Orašje EŠ 15:28h 99km 02:28 h
Veliko Orašje Centar 15:29h 100km 02:29 h
Velika Plana AS 15:37h 105km 02:37 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja