Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Smederevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 09:00h 0km 00:00 h
Autokomanda 09:07h 5km 00:07 h
Boleč 09:26h 19km 00:26 h
Zaklopača 09:35h 26km 00:35 h
Grocka 09:42h 31km 00:42 h
Brestovik 09:52h 38km 00:52 h
Orašac SD 09:57h 41km 00:57 h
Jugovo SD 10:05h 46km 01:05 h
Smederevo-Prevoz 10:08h 48km 01:08 h
Smederevo A.S. 10:15h 51km 01:15 h
Gornja Vaga 10:17h 52km 01:17 h
Senjak 10:18h 53km 01:18 h
Papazovac 10:19h 54km 01:19 h
Poljoprivredna škola 10:20h 55km 01:20 h
Lipska Rampa 1 10:23h 57km 01:23 h
Radinac SD 10:25h 58km 01:25 h
Nova Železara 1 10:28h 60km 01:28 h
Ralja SD 10:30h 61km 01:30 h
Vranovo 10:34h 64km 01:34 h
Mala Krsna 10:37h 66km 01:37 h
Skobalj I 10:39h 67km 01:39 h
Skobalj Centar 10:42h 69km 01:42 h
Osipaonica raskrsnica 10:45h 71km 01:45 h
Osipaonica Mlin 10:48h 73km 01:48 h
Lugavčina I 10:51h 75km 01:51 h
Lugavčina II 10:53h 76km 01:53 h
Ciglana V.P. 10:57h 79km 01:57 h
Saraorci 10:58h 80km 01:58 h
Lozovik Pumpa 11:01h 82km 02:01 h
Lozovik Centar 11:04h 84km 02:04 h
Lozovik Škola 11:06h 85km 02:06 h
MIloševac TS 11:09h 87km 02:09 h
Miloševac AS 11:12h 89km 02:12 h
Miloševac Crni Vir 11:15h 91km 02:15 h
Trnovče II VP 11:17h 92km 02:17 h
Trnovče I VP 11:19h 93km 02:19 h
Krnjevo 11:22h 95km 02:22 h
Drenje VP 11:23h 96km 02:23 h
Veliko Orašje EŠ 11:28h 99km 02:28 h
Veliko Orašje Centar 11:29h 100km 02:29 h
Velika Plana AS 11:37h 105km 02:37 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja