Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 09:25h 0km 00:00 h
Zemun Pošta 09:33h 4km 00:08 h
Batajnica 09:48h 18km 00:23 h
Nova Pazova 09:55h 25km 00:30 h
Stara Pazova 10:02h 33km 00:37 h
Inđija 10:14h 44km 00:49 h
Novi Sad A.S. 11:00h 80km 01:35 h
Novi Sad - Most Slobode 11:02h 81km 01:37 h
BACKI JARAK-OKRETNICA /0145POK 11:14h 95km 01:49 h
Temerin 11:18h 97km 01:53 h
Temerin, centar 11:20h 99km 01:55 h
Bačko Gradište 11:40h 118km 02:15 h
Bečej, A.S. 12:00h 129km 02:35 h
Bačko Petrovo Selo, centar 12:15h 142km 02:50 h
Mol, centar 12:25h 150km 03:00 h
Ada, A.S. 12:30h 154km 03:05 h
Senta, A.S. 12:50h 172km 03:25 h
Čoka, A.S. 12:56h 179km 03:31 h
Sanad 13:00h 184km 03:35 h
Novi Kneževac, A.S. 13:10h 192km 03:45 h
Kanjiža, C Školski Trg 13:15h 196km 03:50 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja