Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 14:30h 0km 00:00 h
Zemun Pošta 14:38h 4km 00:08 h
Batajnica 14:53h 18km 00:23 h
Nova Pazova 15:00h 25km 00:30 h
Stara Pazova 15:10h 33km 00:40 h
Inđija 15:20h 43km 00:50 h
Indjija 15:22h 44km 00:52 h
Maradik Raskrsnica 15:30h 53km 01:00 h
Krušedol 15:38h 61km 01:08 h
Sremski Karlovci 15:49h 67km 01:19 h
Petrovaradin 15:57h 74km 01:27 h
Novi Sad A.S. 16:15h 80km 01:45 h
Novi Sad - Most Slobode 16:17h 81km 01:47 h
BACKI JARAK-OKRETNICA /0145POK 16:30h 95km 02:00 h
Temerin 16:35h 97km 02:05 h
Temerin, centar 16:37h 99km 02:07 h
Nadalj 16:47h 110km 02:17 h
Bačko Gradište 16:55h 118km 02:25 h
Bečej, A.S. 17:10h 129km 02:40 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja